XV Mistrzostwa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc im. Artura Śliwki

Sprawozdanie z XV Mistrzostw Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc im. Artura Śliwki Białystok 11.04.2017.

Dnia 11.04.2017 w Zespole Szkół Mechanicznych CKP2 w Białymstoku odbyły się XV Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc im. Artura Śliwki. W zawodach wzięło udział 54 zawodników z 16 szkół województwa podlaskiego.

Poniżej przedstawiono wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych o wagowych:

Kategoria do lat 18:

53 kg

- I miejsce – Dawid Ciełuszecki ZSZ Hajnówka

59 kg

- I miejsce – Rafał Kondrasiuk ZS Gastronomicznych Białystok

74 kg

- I miejsce – Hubert Sienkiewicz ZSZ Hajnówka

- II miejsce – Marceli Kuberski ZSE Białystok

- III miejsce – Patryk Małyszko ZSZ Hajnówka

83 kg

- I miejsce – Adrian Jakimik ZSZ Sokółka

- II miejsce – Mateusz Sacharko ZSM CKP2 Białystok

- III miejsce – Szymon Malinowski XVII LO Białystok

93 kg

- I miejsce – Paweł Gawrysiak ZSZ Sokółka

- II miejsce – Jakub Sadowski ZSZ nr 5 Białystok

- III miejsce – Maciej Kułak ZSZ Sokółka

+105 kg

- I miejsce – Łukasz Korzuchowski ZSM CKP2 Białystok

Kategoria do lat 20:

59 kg

- I miejsce – Łukasz Kobeszko ZSZ nr 5 Białystok

66 kg

- I miejsce – Rafał Nazaruk ZSM CKP2 Białystok

- II miejsce – Hubert Jakubiuk ZSZ Hajnówka

- III miejsce – Damian Kot ZSZ Hajnówka

74 kg

- I miejsce – Jakub Rabczuk ZSZ Hajnówka

- II miejsce – Jakub Szotko ZST Białystok

- III miejsce – Mateusz Cichoński ZSM CKP2 Białystok

83 kg

- I miejsce – Daniel Sadowski ZSZ Sokółka

- II miejsce – Piotr Jan Tomczyk I LO Suwałki

- III miejsce – Patryk Sołtan ZSM CKP2 Białystok

93 kg

- I miejsce – Piotr Garbaczewski ZDZ Sokółka

- II miejsce – Damian Ostapowicz ZS Gastronomicznych Białystok

- III miejsce – Patryk Goralewski ZSM CKP2 Białystok

+120 kg

- I miejsce – Sebastian Danewicz ZSZ nr 5 Białystok

Kategoria OPEN do lat 18:

- I miejsce – Paweł Gawrysiak ZSZ Sokółka

- II miejsce – Adrian Jakimik ZSZ Sokółka

- III miejsce – Mateusz Sacharko ZSM CKP2 Białystok

Kategoria OPEN do lat 20:

- I miejsce – Piotr Garbaczewski ZDZ Sokółka

- II miejsce – Rafał Nazaruk ZSM CKP2 Białystok

- III miejsce – Jakub Rabczuk ZSZ Hajnówka

Klasyfikacja DRUŻYNOWA:

- I miejsce – ZSZ Hajnówka

- II miejsce – ZSZ Sokółka

- III miejsce – ZSM CKP2 Białystok

Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM imprezy.

czytaj...