content top

Mistrzostwa Mechaniaka w Piłce Siatkowej

Mistrzostwa Mechaniaka w Piłce Siatkowej

W dniu 21.12.2018r. w „Mechaniaku” odbyły się Klasowe Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej.

czytaj...

Plażówka z Mechaniakiem!!!

Plażówka z Mechaniakiem!!!
Serdecznie zapraszamy do udziału w IV Nieoficjalnych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Siatkówce Plażowej Chłopców. Turniej odbędzie się dnia 1 czerwca 2015 roku na boiskach plażowej piłki siatkowej Ośrodka Wodnego „DOJLIDY”, ul. Plażowa 1 w Białymstoku.
Szczegółowe informacje w załączonym regulaminie.
x

REGULAMIN

x

Krzysztof Topolański

x

czytaj...

IV miejsce w województwie siatkarzy

IV miejsce w województwie siatkarzy

Reprezentacja Zespołu Szkół Mechanicznych CKP nr 2 w składzie : Mateusz Hrubczyński ( 4ts2), Bartosz Korowicki (3 ts2), Adrian Beczko (3ts3), Łukasz Żukowski ( 3ms2), Adam Torebko (2ms2), Patryk Sołtan (2tm1), Michał Świrydowicz (2t1), Aleksander Bondar (1tm2), Dawid Potocki (1tm2), Jakub Sawicki (1ts2) wywalczyła w tym roku szkolnym czwarte miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego w Piłce Siatkowej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych.
Po ciężkiej wielomiesięcznej walce z przeciwnikami podopieczni trenera Krzysztofa Topolańskiego zagrali w wielkim finale wojewódzkim. Po zakończeniu zawodów trener naszej drużyny pan Krzysztof Topolański mówił: „Po zaciętym, lecz przegranym meczu z Zespołem Szkół Rolniczych, zabrakło nam siły w walce o brązowy medal z zespołem ACE Augustów. Chociaż nie udało się wywalczyć medalu, to uważam czwarte miejsce w województwie podlaskim za ogromny sukces siatkarzy „Mechaniaka”.


czytaj...

Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt!

Spokojnych, zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w rodzinnej atmosferze oraz pomyślności i wielu sukcesów w Nowym Roku 2014, wszystkim Sportowcom, Radzie Pedagogicznej ZSM CKP nr2, Partnerom, Sponsorom, Kibicom, jak również Przyjaciołom Klubu.

życzy Zarząd UKS „Mechaniak” w Białymstoku

czytaj...

Turniej o Puchar Dyrektora ZSM

Turniej o Puchar Dyrektora ZSM

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ MECHANICZNYCH CKP NR 2 w BIAŁYMSTOKU

W dniu 31 października 2013r. odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Mechanicznych CKP nr 2 w Białymstoku. W zawodach uczestniczyły zespoły z następujących szkół: VI LO w Białymstoku, VIII LO w Białymstoku, Zespół Szkół Budowlano – Geodezyjnych w Białymstoku oraz gospodarz turnieju Zespół Szkół Mechanicznych w Białymstoku.

czytaj...

Plażówka z Mechaniakiem 2013

Plażówka z Mechaniakiem 2013

W dniu 06.06.2013 roku Zespół Szkół Mechanicznych wraz z Uczniowskim Klubem Sportowym „ Mechaniak ” zorganizował na plaży Ośrodka Sportów Wodnych „Dojlidy” nieoficjalne II Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Siatkówce Plażowej Chłopców. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem. Uczestniczyło w nich 12 drużyn z 11 szkół ponadgimnazjalnych z województwa podlaskiego między innymi z Hajnówki i Moniek. Poziom sportowy był bardzo wysoki oraz wyrównany. Zwyciężyła po raz drugi  para z II LO z DNJB Hajnówki, która pokonała w finale drużynę z Zespołu Szkół Rolniczych w Białymstoku. W walce o trzecie miejsce Zespół Szkół Zawodowych z Hajnówki okazał się lepszy od IV LO z Białymstoku.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

czytaj...
content top