content top

Wielki sukces tenisistów

Wielki sukces tenisistów

Po bardzo dobrym występie w Mistrzostwach Miasta Białegostoku, w których tenisiści Mechaniaka zajęli trzecie miejsce, tym razem spisali się rewelacyjnie w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego. W rozegranych 13 grudniach zawodach zajęli 4 miejsce. Drużyna  Zespołu Szkół Mechanicznych w składzie: Rafał Kędyś, Łukasz Kędyś, oraz Damian Sokół, niewielką różnicą punktów przegrała mecz o brązowy medal.

Gratulujemy sukcesu i życzymy sukcesów w przyszłości zawodnikom oraz Pani trener Magdalenie Brzeskiej - Zarząd UKS „Mechaniak” Białystok

czytaj...

Tenisiści z brązowym medalem

Tenisiści z brązowym medalem

Miło nam poinformować, że tenisiści Zespołu Szkół Mechanicznych w Białymstoku zajęli trzecie miejsce w Licealiadzie Miasta Białegostoku w tenisie stołowym chłopców. Drużyna Mechaniaka wystąpiła w składzie:  Rafał Kędyś, Łukasz Kędyś i Damian Sokół. Serdecznie gratulujemy uczniom naszej szkoły oraz pani trener, Magdalenie Brzeskiej. Życzymy powodzenia w finale wojewódzkim w Suchowoli.

czytaj...

Mistrzostwa ZSM w Tenisie Stołowym

Mistrzostwa ZSM w Tenisie Stołowym

Dnia 10.10.2012r. w Zespole Szkół Mechanicznych odbył się Jesienny Turniej Tenisa Stołowego. W zawodach wzięło udział 42 uczniów z klas I-IV, zwycięzcą turnieju został Rafał Kędyś z klasy 2ms. Kolejne miejsca na podium zajęli dwaj uczniowie klas pierwszych: 2- Łukasz Kędyś z klasy 1tm1, oraz 3- Damian Sokół z klasy 1ms2. Zwycięzcom gratulujemy, pozostałym zawodnikom dziękujemy za udział w zawodach i zapraszamy za rok.

czytaj...

Mistrzostwa Zespołu Szkół Mechanicznych w Tenisie Ziemnym

Mistrzostwa Zespołu Szkół Mechanicznych w Tenisie Ziemnym

Miło nam poinformować, iż 31 maja odbędą się Mistrzostwa Zespołu Szkół Mechanicznych w Tenisie Ziemnym organizowane z okazji Dnia Dziecka. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów Naszej szkoły do zapisywania się na listę uczestników w pokoju nauczycieli wychowania fizycznego.

czytaj...
content top