content top

Awans do finału wojewódzkiego w Lidze Lekkoatletycznej

Awans do finału wojewódzkiego w Lidze Lekkoatletycznej

W dniu 24.09.2015 roku  na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbył się półfinał LIGI LEKKOATLETYCZNEJ szkół ponadgimnazjalnych. Organizatorem zawodów przeprowadzonych jako XXVI MEMORIAŁ ALEKSANDRA WOJNY było Podlaskie LZS w Białymstoku.

czytaj...

Plażówka z Mechaniakiem!!!

Plażówka z Mechaniakiem!!!
Serdecznie zapraszamy do udziału w IV Nieoficjalnych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Siatkówce Plażowej Chłopców. Turniej odbędzie się dnia 1 czerwca 2015 roku na boiskach plażowej piłki siatkowej Ośrodka Wodnego „DOJLIDY”, ul. Plażowa 1 w Białymstoku.
Szczegółowe informacje w załączonym regulaminie.
x

REGULAMIN

x

Krzysztof Topolański

x

czytaj...

Turniej o Puchar Dyrektora ZSM

Turniej o Puchar Dyrektora ZSM

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ MECHANICZNYCH CKP NR 2 w BIAŁYMSTOKU

W dniu 31 października 2013r. odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Mechanicznych CKP nr 2 w Białymstoku. W zawodach uczestniczyły zespoły z następujących szkół: VI LO w Białymstoku, VIII LO w Białymstoku, Zespół Szkół Budowlano – Geodezyjnych w Białymstoku oraz gospodarz turnieju Zespół Szkół Mechanicznych w Białymstoku.

czytaj...

Plażówka z Mechaniakiem 2013

Plażówka z Mechaniakiem 2013

W dniu 06.06.2013 roku Zespół Szkół Mechanicznych wraz z Uczniowskim Klubem Sportowym „ Mechaniak ” zorganizował na plaży Ośrodka Sportów Wodnych „Dojlidy” nieoficjalne II Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Siatkówce Plażowej Chłopców. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem. Uczestniczyło w nich 12 drużyn z 11 szkół ponadgimnazjalnych z województwa podlaskiego między innymi z Hajnówki i Moniek. Poziom sportowy był bardzo wysoki oraz wyrównany. Zwyciężyła po raz drugi  para z II LO z DNJB Hajnówki, która pokonała w finale drużynę z Zespołu Szkół Rolniczych w Białymstoku. W walce o trzecie miejsce Zespół Szkół Zawodowych z Hajnówki okazał się lepszy od IV LO z Białymstoku.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

czytaj...

Plażówka z Mechaniakiem

Plażówka z Mechaniakiem

Serdecznie zapraszamy do udziału w nieoficjalnych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Siatkówce Plażowej Chłopców.

czytaj...
content top