content top

CITY FIT Białystok

CITY FIT Białystok

Zapraszamy serdecznie do zapisów w nowej siłowni CITY FIT Zielone Wzgórza.

Szczegóły na CITYFIT Białystok

x

x

x

czytaj...

XV Mistrzostwa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc im. Artura Śliwki

XV Mistrzostwa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc im. Artura Śliwki

Sprawozdanie z XV Mistrzostw Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc im. Artura Śliwki Białystok 11.04.2017.

Dnia 11.04.2017 w Zespole Szkół Mechanicznych CKP2 w Białymstoku odbyły się XV Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc im. Artura Śliwki. W zawodach wzięło udział 54 zawodników z 16 szkół województwa podlaskiego.

Poniżej przedstawiono wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych o wagowych:

Kategoria do lat 18:

53 kg

- I miejsce – Dawid Ciełuszecki ZSZ Hajnówka

59 kg

- I miejsce – Rafał Kondrasiuk ZS Gastronomicznych Białystok

74 kg

- I miejsce – Hubert Sienkiewicz ZSZ Hajnówka

- II miejsce – Marceli Kuberski ZSE Białystok

- III miejsce – Patryk Małyszko ZSZ Hajnówka

83 kg

- I miejsce – Adrian Jakimik ZSZ Sokółka

- II miejsce – Mateusz Sacharko ZSM CKP2 Białystok

- III miejsce – Szymon Malinowski XVII LO Białystok

93 kg

- I miejsce – Paweł Gawrysiak ZSZ Sokółka

- II miejsce – Jakub Sadowski ZSZ nr 5 Białystok

- III miejsce – Maciej Kułak ZSZ Sokółka

+105 kg

- I miejsce – Łukasz Korzuchowski ZSM CKP2 Białystok

Kategoria do lat 20:

59 kg

- I miejsce – Łukasz Kobeszko ZSZ nr 5 Białystok

66 kg

- I miejsce – Rafał Nazaruk ZSM CKP2 Białystok

- II miejsce – Hubert Jakubiuk ZSZ Hajnówka

- III miejsce – Damian Kot ZSZ Hajnówka

74 kg

- I miejsce – Jakub Rabczuk ZSZ Hajnówka

- II miejsce – Jakub Szotko ZST Białystok

- III miejsce – Mateusz Cichoński ZSM CKP2 Białystok

83 kg

- I miejsce – Daniel Sadowski ZSZ Sokółka

- II miejsce – Piotr Jan Tomczyk I LO Suwałki

- III miejsce – Patryk Sołtan ZSM CKP2 Białystok

93 kg

- I miejsce – Piotr Garbaczewski ZDZ Sokółka

- II miejsce – Damian Ostapowicz ZS Gastronomicznych Białystok

- III miejsce – Patryk Goralewski ZSM CKP2 Białystok

+120 kg

- I miejsce – Sebastian Danewicz ZSZ nr 5 Białystok

Kategoria OPEN do lat 18:

- I miejsce – Paweł Gawrysiak ZSZ Sokółka

- II miejsce – Adrian Jakimik ZSZ Sokółka

- III miejsce – Mateusz Sacharko ZSM CKP2 Białystok

Kategoria OPEN do lat 20:

- I miejsce – Piotr Garbaczewski ZDZ Sokółka

- II miejsce – Rafał Nazaruk ZSM CKP2 Białystok

- III miejsce – Jakub Rabczuk ZSZ Hajnówka

Klasyfikacja DRUŻYNOWA:

- I miejsce – ZSZ Hajnówka

- II miejsce – ZSZ Sokółka

- III miejsce – ZSM CKP2 Białystok

Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM imprezy.

czytaj...

Finał Wojewódzki w Lidze Lekkoatletycznej

Finał Wojewódzki w Lidze Lekkoatletycznej

W dniu 07.05.2016r. na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbył się FINAŁ LICEALIADY WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH.

czytaj...

III Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce 3×3

III Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce 3×3

Uczniowski Klub Sportowy „Mechaniak” zaprasza do udziału w III Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce 3×3. Turniej odbędzie się 15 czerwca 2015 roku na boisku tartanowym przy Zespole Szkół Mechanicznych CKP Nr 2 im. Św. Józefa w Białymstoku.

x

x


  1. Miejsce: boisko tartanowe przy Zespole Szkół Mechanicznych CKP Nr 2 im. Św. Józefa w Białymstoku, ul. Broniewskiego 14.
  2. Termin: 15 czerwca 2016 r. – Start godzina 10:00.
  3. Wpisowe: 50 zł od drużyny.

Szczegółowe informacje w regulaminie oraz u organizatora – Jakub Jakubiec 602466697

x

x

REGULAMIN

x

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

x

ZGODA RODZICÓW ZAWODNIKA NIEPEŁNOLETNIEGO

czytaj...

Jeden trener, dwa zwycięstwa!!!

Jeden trener, dwa zwycięstwa!!!

4 grudnia w Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu w Białymstoku wspólnie z Akademickiego Klubem Sportowym było organizatorem Towarzyskiego Turnieju w Piłce Siatkowej Mężczyzn o Puchar Kanclerza UwB mgr. Tomasza Zalewskiego. Bój o Puchary Kanclerza stoczyły zespoły: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej;  IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Białymstoku; Uniwersytet w Białymstoku; Zespól Szkól Mechanicznych im. Św. Józefa w Białymstoku w składzie: Bartłomiej Korowicki, Adam Torebko, Adrian Beczko, Michał Świrydowicz, Patryk Kolczykiewicz, Aleksander Bondar, Kamil Wróbel, Jakub Sawicki, Dawid Połocki, Mateusz Wątrabiński, Szymon Adruszkiewicz, Patryk Sołtan, trener zespołu Krzysztof Topolański.

Wyniki:

I miejsce Zespoł Szkół Mechanicznych

II miejsce Uniwersytet w Białymstoku

III miejsce VI Liceum Ogólnokształcące

IV miejsce Zespól Szkół Ogólnokształcących nr 2

W podsumowaniu turnieju Kanclerz UwB mgr Tomasz Zalewski w asyście Prezesa KU AZS mgr Wojciecha Błachno wręczyli za zajęte miejsca puchary, dyplomy i statuetki dla najlepszych wytypowanych przez trenerów zawodników w poszczególnych zespołach:

- Adrian Beczko, Zespól Szkól Mechanicznych

- Mateusz Magnuszewski, Uniwersytet w Białymstoku

- Artur Lebiedziński, IV Liceum Ogólnokształcące

- Kamil Fiedoruk, Zespól Szkół Ogólnokształcących nr 2

Po wygranym Turnieju na Uniwersytecie siatkarze Mechaniaka zagrali Turniej o Puchar Dyrektora VI LO w Białymstoku .Tutaj również okazali się bezkonkurencyjni .Pokonali kolejno gospodarzy czyli VI LO a następnie IV LO w Białymstoku. Najlepszym zawodnikiem na tym turnieju okazał się Jakub Sawicki.

czytaj...
content top