W dniu 21.12.2018r. w „Mechaniaku” odbyły się Klasowe Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej.

Do rywalizacji przystąpiło 9 klas. Po grach eliminacyjnych została wyłoniona najlepsza czwórka w skład której wchodziły klasy 2t1, 2ts2, 3t1, 4t1. Pary półfinałowe tworzyły klasy 4t1 : 2ts2 i 2t1 : 3t1. Pierwszy półfinał skończył się łatwym zwycięstwem 2:0 dla klasy 2ts2. Druga para półfinałowa stworzyła zacięte widowisko zwycięzcę wyłonił dopiero trzeci set wygrała klasa 3t1 (2:1). W meczu o trzecie miejsce pomiędzy klasami 2t1 a 4t1 lepsza okazała się klasa 4t1 która wygrała 2:0. Finał zaczął się emocjonująco lecz z upływem czasu swoją siłę pokazała klasa 2ts2 która pierwszego seta wygrała do 20 a drugiego do 11.  Mistrzami szkoły w piłce siatkowej została klasa 2ts2!!! Najlepszymi zawodnikami turnieju zostali Szubzda Dawid z klasy 2ts1 i Bartoszewicz Daniel z klasy 3t1.