Za nami trzy mecze Licealiady Województwa Podlaskiego w Koszykówce Chłopców. 6 grudnia odbył się mecz pomiędzy IV LO Białystok a Zespołem Szkół Mechanicznych w Białymstoku. Obecni mistrzowie województwa podlaskiego okazali się lepsi od Mechaników, pokonując naszą reprezentację 13 punktami. W tym spotkaniu niestety straciliśmy naszego podstawowego zawodnika, Filipa Bielińskiego, który doznał kontuzji stawu skokowego. Dzisiaj już wiemy, że kontuzja nie jest poważna i po nowym roku Filip dołączy do drużyny.

13 grudnia koszykarze rozegrali kolejny turniej. W pierwszym spotkaniu zmobilizowani do granic możliwości pokonaliśmy drużynę z Puńska 61:23 a po krótkiej przerwie ponownie wygraliśmy z I LO z Suwałk 81:28.
Po porażce z IV Liceum nasi chłopcy postanowili zrehabilitować się za bardzo słabą grę w pierwszym meczu i od pierwszej do ostatniej minuty pracowali na boisku z determinacją i wielkim zaangażowaniem.
Gratulujemy postawy w pierwszej części sezonu i życzymy powodzenia w nadchodzących turniejach.

Comments are closed.