XIX Biegi Niepodległości w Sokołach

Tradycyjnie pod koniec roku rozgrywane są w naszym kraju zawody z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości. Tak też było w piątek 25 października 2013r. w Sokołach. Zawody cieszą się dużym prestiżem i bardzo dobrą obsadą oraz organizacją. W tym roku  nie było inaczej, wystartowało wielu utytułowanych zawodników z naszego regionu.     Uczniowie naszej szkoły jak co roku w Biegach Ulicznych w Sokołach z okazji rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę także uczestniczyli.

Nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania i godnie reprezentowali naszą szkołę.

Najlepiej zaprezentował się  Mateusz Cichoński   który zdobył II miejsce w biegu  na 1500m w kategorii rocznika 1998-1997,  ponadto  w tej kategorii

IV miejsce  Artur Czeladko,

V miejsce  Przemysław Bach,

VI miejsce Kisło Piotr.

W kategorii 1996 i starsi w biegu na 3000m

Paweł Olchowik zdobył IX miejsce.

W kategorii VIP : II miejsce zdobył Andrzej Nowacki

Życzymy dalszych sukcesów!!!

Ze sportowym pozdrowieniem

Comments are closed.